Stojak na donice, czyli dopełnienie każdego wnętrza najnowszy wpis Główne 21 Grudzień 2023

Stojak na donice, czyli dopełnienie każdego wnętrza

Większość domowych, a często również biurowych wnętrz, dopełnia stojak na donice. Przy czym entuzjaści roślin w doniczkach decydują się na takie rozwiązanie zarówno z powodów praktycznych, jak i estetycznych. Właściwie dobrany stojak podkreśli atuty każdej przestrzeni.

czytaj więcej
Prezent na Święta – kwietnikowe propozycje Główne 30 Listopad 2023

Prezent na Święta – kwietnikowe propozycje

Ręcznie wykonany kwietnik to doskonały prezent na Święta dla pasjonatów domowych roślin. Taki podarunek jest nie tylko oryginalny, ale również praktyczny. Z pewnością ucieszy każdego, kto praktykuje uprawę kwiatów w doniczkach. Przedstawiamy inspiracje, które pomogą Ci w wyborze idealnego prezentu.

czytaj więcej
Osłonki ceramiczne i ich zastosowanie w uprawie domowych roślin Główne 25 Październik 2023

Osłonki ceramiczne i ich zastosowanie w uprawie domowych roślin

Osłonki ceramiczne coraz częściej goszczą we wnętrzach entuzjastów roślin uprawianych w domowych warunkach. Jakie jest ich zastosowanie? Jak dobrać właściwą osłonkę do kwietnika? Kiedy warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Przedstawiamy kilka przydatnych wskazówek.

czytaj więcej
Półka na kwiaty, czyli jak oprawić domowe rośliny Główne 23 Sierpień 2023

Półka na kwiaty, czyli jak oprawić domowe rośliny

Popularność ręcznie wykonywanych dekoracji stale rośnie, a wśród nich ciekawą propozycję stanowi nowoczesna półka na kwiaty. Odpowiednio wykonana jest nie tylko estetyczna i unikalna, ale również solidna. Sprawdźmy, jak takie rozwiązanie wygląda w praktyce.

czytaj więcej
Dekoracje do domu, które odmienią każde wnętrze Główne 24 Lipiec 2023

Dekoracje do domu, które odmienią każde wnętrze

Kwietniki jako dekoracje do domu to popularne rozwiązanie, dlatego warto postawić na oryginalność i nowoczesność na tym polu. Wystarczy wybrać ozdoby stworzone ręcznie, aby przekonać się o wyjątkowości tych dekoracji. Przyjrzyjmy się kilku inspirującym propozycjom.

czytaj więcej
Miejska dżungla w domu – jak ją stworzyć? Główne 30 Czerwiec 2023

Miejska dżungla w domu – jak ją stworzyć?

Miejska dżungla w domu to styl, który staje się coraz bardziej popularny. Nietrudno się domyślić, że cieszy się szczególnym zainteresowaniem entuzjastów domowych roślin. Czym charakteryzuje się wnętrze w klimacie miejskiej dżungli? W jaki sposób można je stworzyć? Prezentujemy inspirujące porady.

czytaj więcej
Metalowe podpórki do roślin doniczkowych Główne 26 Maj 2023

Metalowe podpórki do roślin doniczkowych

Rośliny pnące są doskonałym wyborem do uprawy w domu. Ich ozdobne liście o różnorodnym wybarwieniu wzbogacą i ożywią każde wnętrze. Oczywiście pod warunkiem, że będą mogły swobodnie się rozwijać. Nieocenionym wsparciem są tutaj podpórki do roślin.

czytaj więcej
Prezent na Dzień Mamy – jaki wybrać? Główne 27 Kwiecień 2023

Prezent na Dzień Mamy – jaki wybrać?

Prezent na Dzień Mamy to nie zawsze łatwy wybór, szczególnie w obliczu tak wielu dostępnych dzisiaj opcji. Popularnym rozwiązaniem są kwiaty, ale jak sprawić, aby podarunek był naprawdę wyjątkowy? Wystarczy zadbać o odpowiednią oprawę rośliny, wybierając ręcznie robione kwietniki.

czytaj więcej
Nowoczesne ozdoby do salonu – trzy oryginalne propozycje Główne 30 Marzec 2023

Nowoczesne ozdoby do salonu – trzy oryginalne propozycje

Nowoczesne ozdoby do salonu to nie tylko unikalne figurki czy lampy. Coraz bardziej popularną dekoracją modnych wnętrz stają się oryginalne kwietniki oraz różnego rodzaju akcesoria do roślin. Przedstawiamy trzy rozwiązania, które doskonale dopełnią nowoczesny salon.

czytaj więcej
Nowoczesne kwietniki, czyli stylowe ozdoby w Twoim domu Główne 27 Styczeń 2023

Nowoczesne kwietniki, czyli stylowe ozdoby w Twoim domu

Nawet najbardziej zwyczajne domowe rośliny mogą stać się stylową dekoracją, jeśli wybierzesz dla nich odpowiednią oprawę. Z pomocą przychodzą nowoczesne kwietniki. Odpowiednio zaprojektowane doskonale korespondują nie tylko ze stylem urban jungle i minimalizmem, ale również z klasycznym wnętrzem.

czytaj więcej
Dekorowanie domu – industrialne kwietniki i doniczki Główne 20 Grudzień 2022

Dekorowanie domu – industrialne kwietniki i doniczki

Dekorowanie domu nie może obyć się bez estetycznych kwietników i osłonek na doniczki. Aktualne trendy wnętrzarskie wpisują się w nowoczesny i minimalistyczny styl industrialny, co znajduje swoje odzwierciedlenie również w dekoracjach eksponujących domowe rośliny.

czytaj więcej
Rośliny na prezent – jakie rozwiązanie wybrać? Główne 20 Grudzień 2022

Rośliny na prezent – jakie rozwiązanie wybrać?

Rośliny doniczkowe to uniwersalny prezent na wiele różnych okazji. Sprawdzi się doskonale jako podarunek na parapetówkę, prezent dla mamy lub jako urodzinowa niespodzianka. Jeśli dodatkowo zależy Ci na oryginalnym prezencie, zadbaj o oprawę roślinnej kompozycji, wybierając ręcznie robione kwietniki.

czytaj więcej